Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

İnci Klasik Koltuk Takımı

İnci klasik koltuk takımı zarif ve bir o kadar da ihtişamlı havasıyla salonunuza yeni bir tarz katmaya geliyor. Klasik oturma grubu, zarif ahşap oyma sanatının narin hatları ile ön plana çıkıyor. Klasik salon takımları mobilya modelleri arasından zarifliği tercih edeceklere hitap eden İnci klasik oturma takımı ergonomik yapısıyla rahat bir oturum sağlıyor.

Üretiminde kullanılan özel dokuma kumaş ve birinci sınıf kalite süngerler ile uzun ömürlü bir kullanım sunan klasik salon takımı, geleceğe miras bırakacağınız bir değer özelliği taşıyor. Klasik kanepe takımı, iki adet üçlü koltuk ve iki adet tekli koltuktan oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine oturma grubuna ahşap sehpa ve klasik aksesuar modelleri dahil ediliyor.

Klasik kanepe grubu istediğiniz ölçü ve renkte yalnızca size özel olarak imal ediliyor. İnci klasik koltuk takımını satın alan kullanıcılar, salonlarında bütünlük sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan İnci klasik yemek odası takımını da satın alıyor. Klasik koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Satış temsilcilerimiz, sizinle görüşmek ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaklardır.

Klasik yemek odası takımları
Odesa Klasik Koltuk Takımı
En güzel koltuk modelleri
Kalamış Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Saraylı Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Madrid Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk masko
Antik Ceviz Klasik Koltuk Takımı
Siyah klasik yemek odası takımı
İnci Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp