Klasik koltuk modeli istanbul
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

MAHİDE KLASİK KOLTUK TAKIMI

Zengin görünümü ve göz alıcı zarafeti ile Mahide klasik koltuk takımı salonunuza ihtişam kazandırıyor. Görkemli havası ve ahşap oyma motiflerindeki gerçek altın varak işlemeleri ile salonunuza adeta bir güneş ışıltısı getirecek klasik oturma takımı tüm görenlerin gözlerini kamaştıracak.

Mahide klasik kanepe takımı üretiminde tercih edilen özel dokuma kumaş ve ergonomik süngerler sayesinde konforlu bir oturum sağlıyor. Tecrübeli ustaların işlediği gerçek altın varaklı ahşap oyma motifler, tüm görenlerin beğenisini kazanıyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen klasik oturma takımı dayanıklılığı ve her geçen gün değerinin daha da artması ile geleceğe bırakacağınız antika koltuk niteliği taşıyor. Mahide salon takımı, iki klasik koltuk ve iki berjerden oluşuyor. Lüks oturma grubuna kullanıcıların isteğine göre klasik ahşap orta sehpa ve klasik aksesuar modelleri ilave ediliyor.

Kullanıcıların isteği üzerine lüks salon takımı özel ölçü ve renkte, sadece kişiye özel olarak üretilebiliyor. Klasik oturma grubu fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Klasik çay takımı modeli
Yeni Helen Sohbet Takımı
Klasik kanepe takımı
Yeni Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modeli izmir
Yeni Belinda Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk masko
Antik Ceviz Klasik Koltuk Takımı
Antik Ceviz Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp