Klasik koltuk modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

MARJİNAL KLASİK KOLTUK TAKIMI

Yeni sezon klasik koltuk takımı koleksiyonunun en çok tercih edilen modellerinden olan Marjinal klasik koltuk takımı renk kombinasyonu ile yeni sezonun ilgi odağı oluyor. Lüks klasik mobilya severlere hitap eden Marjinal klasik koltuk takımı tamamen doğal ahşaptan ve ince el işçiliği ile üretildi.

Gösterişli çizgileri ile tüm görenlerin ilgi odağı olan Marjinal klasik oturma grubu ortopedik süngerlerden ve birinci sınıf dokuma kumaş kullanılarak üretildi. Üzerindeki ince el işçiliği klasik ahşap oturma grubuna zengin bir hava katıyor. Mor renkli dokuma kumaşı ile ahşap üzerindeki altın varaklar muhteşem bir uyum içerisinde bütünü oluşturuyor. Oturma grubuna isteğinize göre klasik üçlü kanepe, klasik berjer ve klasik ahşap sehpa ilave ediliyor.

Marjinal klasik koltuk takımı salonunuza uygun ölçü ve renk seçenekleri ile üretiliyor. Klasik koltuk takımı modelinin fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

Klasik koltuk takımı fiyatları
Aden Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Kuleli Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Majör Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Altın varaklı klasik yemek odası
Bergamo Klasik Yemek Odası Takımı
Oymalı klasik yemek odası
Serenat Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp