Klasik koltuk tekirdağ
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SUDE KLASİK KOLTUK TAKIMI

Sude klasik koltuk takımı modern çizgileri ile salonunuza hareket getirmeye geliyor. Modern klasik mobilya kategorisinde en çok tercih edilen modellerin başında gelen Sude klasik koltuk takımı, şıklığın ve konforun ayrıcalığını kullanıcılara sunuyor. Ahşap kanepe modelindeki oyma motif, gerçek altın varak işlemeler ile birleşerek tüm görenleri etkiliyor.

Klasik ahşap mobilya takımı, üçlü koltuklar ve iki adet klasik berjerden oluşuyor. Rahatlığınızı da düşünerek oluşturulmuş model, birinci sınıf malzemeler sayesinde sağlamlığını uzun yıllar koruyor. Kullanıcıların isteğine göre Sude klasik oturma grubuna ahşap orta sehpa ve yan sehpa da ilave ediliyor.  Birinci sınıf kalitede dokuma kumaş ile üretilen Sude klasik kanepe takımı, isteğinize göre farklı renk ve ölçülerde size özel olarak üretiliyor.  

Sude klasik koltuk grubunu tercih edenler, takım ile bir bütün oluşturan klasik aksesuarları da satın alabiliyor. Klasik mobilya fiyatını öğrenmek ve ayrıntılı bilgi almak için, ürün görselleri sayfasındaki ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Sizlere güler yüzlü hizmet vermekten memnun olan satış danışmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaklardır.

Klasik koltuk takımı modelleri
Rosse Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı fiyatları
Aden Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk tekirdağ
Sude Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modeli
Kuleli Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp