Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

HANZADE KLASİK KOLTUK TAKIMI

Hanzade klasik koltuk takımının ihtişamı isminin anlamında gizli. Hükümdar çocuğu manası olan Hanzade ismi, klasik koltuk takımının karakterini vurguluyor. Tasarımı ve işçiliği ile gönülleri fetheden klasik oturma takımı grubu, salonunuzu adeta bir saraya dönüştürecek. Özel dokuma kumaş ve ergonomik süngerler kullanılarak tasarlanan koltuk takımı, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile imal edildi. Ahşap oyma sanatı ve özellikle berjerlerin üst kısmında yer alan detaylı işçilik, klasik koltuk takımının imzası niteliğinde. Lüks yaşam alanlarınıza ihtişam katacak olan kanepe takımı tüm görenlerin beğenisini kazanacak.

Klasik salon takımı iki kanepe ve iki klasik berjer modelinden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma, klasik orta sehpa, klasik aksesuarlar ve lüks avize modelleri de eklenebiliyor. Oturma grubu farklı renk seçenekleri ile kullanıcının beğenisine sunuluyor. Lila ve krem renklerin tercih edildiği, ahşap işlemelerinde gümüş varağın kullanıldığı model seçeneği mevcutken, sarı ve siyah renk tonları ile altın varağın kullanıldığı modeli de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Hanzade klasik koltuk takımı, istediğiniz ölçü ve renkte yalnızca size özel olarak da üretilmektedir. Hanzade lüks koltuk takımını satın alanlar yaşam alanlarında bütünlük sağlaması amacıyla koltuk takımının kendi grubundan olan Hanzade yemek odası takımı da satın aldı. Klasik kanepe takımı fiyatını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz. İlgili satış temsilcilerimiz, tüm sorularınızı büyük bir memnuniyetle yanıtlayacaklardır.

Klasik koltuk takımı modelleri
Rosse Klasik Koltuk Takımı
Benti Klasik Koltuk Takımı
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Marjinal Klasik Koltuk Takımı
Hanzade Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp