Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Selçuklu Klasik Koltuk Takımı

Geniş salonlarda tercih edilecek lüks koltuk takımı, ön yüzündeki şık tasarımı kadar, arkayüzündeki motifler ve işlemeler ile kendinden söz ettiriyor. Koltuk takımları arasında daha sade bir tasarıma sahip olan sırt kısım, özel bir motifin işlenmesi koltuk takımının ayırıcı özellikleri arasında yer alıyor.

Özel dokuma kumaşlı tasarımı ile şık yaşam alanlarında tercih sebebi olan klasik koltuk takımı ışıltısıyla yaşam alanlarınızda dikkatleri üzerine çekecek. Özenle tasarlanan klasik koltuk takımı alışılmışın dışındaki tasarımı ile farkını belli ediyor. Lüks, ihtişam ve zerafeti bir tasarımda taşıyan Selçuklu klasik koltuk takımı görkemli ve zarif oyma motifleri ile salonunuza değer kazandıracak. İki kanepe ve iki klasik berjerden oluşan koltuk takımına isteğe göre orta sehpa da ilave edilerek kombin edilebiliyor. Kanepe ayak kısımlarındaki ve yan kısımlardaki zengin oyma motifleri salon takımı modeline göz kamaştırıcı bir hava katmış. Kanepelerin farklı formlarda olması koltuk takımı modelini sıradan olmaktan çıkarmış. Kanepelerin birbirinden farklı olması salonlara değişik bir stil yansıtacak. Bir kanepe daha düz hatlara sahipken, diğer kanepe daha fazla oymalı ve daha oval hatlara sahip. Salon takımını tamamlayan klasik berjer ise, klasik mobilyanın tüm argümanlarını barındırıyor.

Koltuk takımına ilave edilebilen orta sehpanın üzeri isteğe göre cam veya mermer olarak da üretilebiliyor. Kanepe ve berjerlerde birinci sınıf ortopedik süngerler ve birinci kalite dokuma kumaşlar kullanıldı. Selçuklu koltuk takımı genellikle kendi grubundan olan Selçuklu klasik yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Selçuklu salon takımı farklı renk seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor.

klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk tasarımları
Apolyon Klasik Koltuk Takımı
Selçuklu Klasik Yatak Odası Takımı
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Selçuklu Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp