Klasik koltuk modeli
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

KULELİ KLASİK KOLTUK TAKIMI

Kuleli klasik koltuk takımı göz kamaştıran tasarımıyla salonunuza ihtişamlı bir hava katmaya geliyor. Özel dokuma kumaş üzerine uygulanan kapitone desenler ile ahşap üzerindeki oyma sanatı mükemmel bir bütünlüğün bedene bürünmüş halini yansıtıyor.

Ahşap koltuk takımı, motiflerindeki eşsizliği ile tüm görenleri büyülerken, üretiminde kullanılan ergonomik süngerler ile konforunuzu düşünüyor. Salon tasarımında klasik bir esinti oluşturmak isteyen kullanıcılara hitap eden Kuleli klasik koltuk takımı istediğiniz ölçü ve renk seçeneği ile sadece size özel olarak üretilmekte. 

Tamamen doğal ahşap kullanılarak el işçiliği ile üretilen Kuleli klasik oturma grubunu tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarındaki ihtişamı attırmak ve bütünlüğü sağlamak amacıyla kendi grubundan olan Kuleli klasik yemek odası takımını da satın alıyor. Lüks koltuk takımı, özel tasarımı sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanırken, sunduğu konfor ile de rahat bir oturum sağlıyor.

Klasik oturma grubu fiyatını öğrenmek ve hakkında daha detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir, telefon ile arayabilir veya Whatsapp’tan iletişime geçebilirsiniz. Alanında tecrübeli ve ilgili satış temsilcilerimiz tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlayarak sizi bilgilendirecektir.

Klasik kanepe takımı
Yeni Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Madrid Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk masko
Antik Ceviz Klasik Koltuk Takımı
Antik Ceviz Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Rosse Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yemek odası modeli
Kuleli Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp