Klasik koltuk takımı fiyatları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ADEN KLASİK KOLTUK TAKIMI MODELİ

Aden klasik koltuk takımı modeli salonunuza yeni bir hava kazandıracak. Sanatın ahşap ile birleşmesi ile ortaya çıkan bu eşssiz tasarım klasik mobilya modellerinden hoşlananların beğenisini kazanıyor. Klasik ahşap mobilyaların geleceğe aktarılacak bir sanat eseri olduğunu bilenler için özel olarak tasarlanan Aden oturma grubu bu sezonun en fazla ilgi gören modelleri arasındadır. Koltuk takımı modelinde bulunan ahşap üzerindeki ince oyma desenler, altın varak ile buluşup eşsiz bir bedene bürünüyor. Salonunuza yeni bir karakter kazandıracak lüks klasik koltuk takımı modeli, ağırlayacağınız misafirlerin ilgi odağı olacağı gibi ergonomik yapısı ile de konforlu bir sunum sağlayacak. Klasik koltuk takımı ile ergonomiyi bir arada buluşturan Aden klasik koltuk takımı rahatlığınızı da düşünüyor.

Birinci sınıf işçilik ile en kaliteli kumaş ve döşeme malzemesi kullanılarak oluşturulan Aden kalitesi ve rahatlığı ile birlikte size uzun yıllar boyunca eşlik edecek. Açık renkli döşeme ve aksesuarlar ile birlikte kullanılmasını önerdiğimiz Aden koltuk takımı salon veya oturma odası konseptinize eşsiz bir karakter katacak.

Salon veya oturma odanızın vazgeçilmezi olacak Aden klasik koltuk takımı kendisi gibi ince işçilikle üretilen orta sehpa ile sizlerin beğenisine sunuluyor. İki adet klasik üçlü koltuk, iki klasik berjer ve klasik orta sehpa ile bir bütünlük oluşturan Aden klasik oturma grubu isteğinize göre şekillendirilebiliyor. Takımınıza ekstra koltuk, berjer ekleyebileceğiniz gibi, ialeve kanepe veya berjer tercih etme imkanı sunuluyor. Birinci sınıf kalitede özel dokuma kumaşlarımızdan istediğiniz desen ve kumaş türünü seçebilirsiniz. Tüm bu seçenekler ile birlikte salon ölçülerinizle uyuşması için koltuk takımının boyut ve ölçülerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Beğeninize sunduğumuz klasik koltuk takımı modelimiz hakkında detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır

Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp