Klasik koltuk takımı tasarımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ŞEHRİZAR KLASİK KOLTUK TAKIMI

Görkemli ve göz alıcı işçiliği ile tüm görenleri kendisine hayran bırakan Şehrizar klasik koltuk takımı usta sanatkarların emeği ve tecrübesi ile üretildi. En beğenilen modellerin başında gelen Şehrizar klasik koltuk takımı ihtişamı kadar rahatlığıyla da dikkat çekiyor. Üretiminde özel dokuma kumaş kullanılan Şehrizar lüks salon takımı, tasarımındaki muhteşemliği ergonomik yapısında da koruyor.

Klasik koltuk takımının ahşap kısımlarında kullanılan gerçek altın varak işlemeleri oturma grubunu eşsiz kılıyor. Gök mavisi dokuma kumaşın rengi, altın varağın asaleti ile muhteşem bir uyum sağlıyor.

Klasik oturma grubu iki klasik koltuk ve iki klasik tekli koltuktan oluşmaktadır. Oturma grubuna isteğinize göre klasik ahşap orta sehpa ve takım ile uyumlu klasik aksesuarlar ekleniyor. Klasik orta sehpa ve aksesuarlar oturma takımına zengin bir hava katmakta.

Klasik salon takımı isteğinize göre özel ölçü ve dokuma kumaş ile dizayn ediliyor. Şehrizar klasik koltuk takımı fiyatı ve ayrıntılı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Klasik koltuk takımı fiyatları
Aden Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Kuleli Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Majör Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modeli
Kuleli Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp