Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BENTİ KLASİK KOLTUK TAKIMI

Klasik salon takımlarının büyüleyici tasarımı zarafet ile buluşuyor. Klasik bir salon takımı mobilya modeli olan Benti, lüks ve zarafeti elde etmek isteyenler için özel olarak tasarlandı. Benti klasik kanepe takımı zarif oyma motifleri ile geleceğe bırakacağınız bir miras olma özelliği taşıyor.

Klasik koltuk takımı doğal gürgen ağacından üretildi. Oyma sanatının ince el işçiliği ile üretilen klasik salon oturma grubunda birinci sınıf kaliteli ortopedik malzemeler ve dokuma kumaşlar kullanıldı. Lüks koltuk takımı modelinin ahşap bölümlerinde ise hakiki altın varak işlemeler kullanıldı. Geniş salonlar için tasarlanan Benti klasik koltuk takımı iki adet klasik ahşap kanepe ve iki adet klasik berjerden oluşuyor. Klasik koltuk grubunuza isteğinize göre üçlü koltuk, klasik tekli koltuk ve klasik ahşap sehpa da ilave edebilirsiniz. Benti klasik koltuk takımını tercih edenler yaşam mekanlarında bütünlüğü yakalamak için Benti klasik yatak odası takımını ve Benti klasik yemek odası takımını da satın aldı.

Benti klasik koltuk takımı kullanacağınız mekâna uygun ölçü ve renk seçenekleri ile birlikte size özel olarak üretilebilir. Klasik koltuk takımı fiyat ve ürün detaylarını öğrenmek için, mağazalarımızı arayabilir veya ürün resimleri yanındaki ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.  

Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Marsilya Art Deco Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modelleri
Saraylı Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımı
Viyana Klasik Koltuk Takımı
Klasik çay takımı modeli
Yeni Helen Sohbet Takımı
Benti Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp