Klasik koltuk takımı modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Rosse Klasik Koltuk Takımı

Rosse klasik koltuk takımının narin işlemeleri, tasarımında kullanılan özel dokuma kumaş ile bir bütünlük oluşturuyor. Salonunuza zarafet getirecek olan klasik oturma takımı, doğal gürgen ağacından, tamamen el işçiliğiyle icra edildi. Klasik mobilya modelleri arasından tercihlerini zarif bir tasarımdan yana kullanmak isteyen kullanıcılara hitap eden Rosse klasik koltuk takımı, ergonomik yapısıyla konforlu bir oturum sağlıyor. Ahşapların üzerindeki zarif dokunuşlar, takımın zarif çizgileriyle bir uyum içerisinde. Gerçek altın varağın kullanıldığı ahşap oyma motifler, tüm görenleri büyülüyor.

Klasik oturma grubu iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Oturma Grubuna, kullanıcıların isteği üzerine klasik ahşap sehpa ve klasik aksesuarlar dahil ediliyor. Rosse klasik salon takımını tercih eden kullanıcılar, evlerinde uyum sağlamak amacıyla, takımın kendi grubundan olan Rosse klasik yatak odası takımını da satın alıyor. Klasik salon takımı fiyatı ve detayları hakkında bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Alanında uzman müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak, taleplerinizi dinlemek ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaklardır.

Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Saraylı Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Viyana Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk masko
Antik Ceviz Klasik Koltuk Takımı
Antik Ceviz Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Rosse Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp