Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ANTİK CEVİZ KLASİK KOLTUK TAKIMI

Antik ceviz klasik koltuk takımı, zengin oyma motifleri, göz alıcı gül desenleri ve ceviz rengiyle salonlarında antik bir atmosfer oluşturmak isteyenler için üretildi. Salon takımlarında klasik mobilyanın en belirgin argümanlarından olan natürel ceviz renk kullanılarak koltuk takımının tasarımı ile bir bütünlük oluşturuldu.

Klasik koltuk takımı, şıklığı ile görenlerin beğenisini kazanırken, konforu ile de rahatlığınızı düşünüyor. Üretiminde kullanılan özel dokuma kumaş ve ergonomik süngerler ile en konforlu oturum hedefleniyor. Klasik kanepe takımı iki koltuk ve iki klasik berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine, takıma lüks orta sehpa, ceviz renk yan sehpa, dresuar ve takım ile uyumlu klasik resim tablo ve klasik aksesuarlar ilave ediliyor. Koltuk takımını tercih eden kullanıcılar, oturma odalarında bütünlüğü sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Antik ceviz yemek odası takımını da tercih ediyor.

Antik ceviz klasik kanepe takımı fiyatı ve özellikleri öğrenmek için, ürün bilgi formunu doldurabilir ve bizi arayabilirsiniz. İlgili ve tecrübeli satış temsilcilerimiz, sorularınızı yanıtlayarak sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Antik Ceviz Yemek Odası Takımı
Bursa klasik yemek odası
Fulya Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası modeli
Kuleli Klasik Yemek Odası Takımı
Altın varaklı klasik yemek odası
Bergamo Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp