Klasik koltuk takımı fiyatları istanbul
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Gülipek Klasik Koltuk Takımı

Lüks bir oturma grubuna sahip olmak isteyen kullanıcıların ilgisini çeken modeller arasında yer alan Gülipek klasik koltuk takımına daha yakından bakın. Klasik koltuk takımı lüks tasarımı ile şık yaşam alanları oluşturmanızı sağlıyor. En şık yaşam alanlarında kullanılması için tasarlanan Gülipek klasik koltuk takımı klasik yaşam alanlarınızda konforlu bir oturum imkanı sağlıyor. 

İhtişamlı ve göz kamaştıran hatlara sahip olan Gülipek klasik koltuk takımı doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki adet berjerden oluşan Gülipek klasik oturma grubu modeline isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. Üzerindeki el işçiliği gül motifleri salon takımı modeline zarif bir çizgi kazandırmış. İhtişamlı hatlara sahip koltuk takımının döşemesinde kullanıcıya konforlu ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Normal koltuk takımı tasarımlarına göre daha fazla iddialı olan salon takımı, size sıradışı bir dekor oluşturacak. Modelin sehpası üzerindeki el işçiliği oyma motifleri koltuk takımına farklı bir zenginlik kazandırıyor. Asortie klasik koltuk takımı modelleri gibi Gülipek modeli de mekâna göre istediğiniz ölçüde size özel olarak yapılabilir.

en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp