Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Madrid Klasik Koltuk Takımı

Madrid klasik koltuk takımı, ahşap işlemeleri ile uyum içinde olan dokuma kumaşıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kumaştaki motifler ile gerçek altın varağın kullanıldığı ahşap üzerine işlenmiş oyma sanatı bir bütünlük oluşturuyor. Klasik oturma grubu, iki kanepe ve iki klasik berjerden oluşuyor. Klasik kanepeler yapısı itibari ile üç kişinin rahat bir oturum sağlayabileceği dizayn ile geliyor. Tekli koltuk ile kanepe uyumlu tasarlanarak, takım içerisinde bir bütünlük sağlanması amaçlandı. 

Üretiminde kullanılan ergonomik süngerler ve özel dokuma kumaşı ile rahat bit oturum sağlayan klasik salon takımı kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Klasik kanepe takımı özel ölçü ve renk seçeneği ile yalnızca size özel olarak üretiliyor. Lüks oturma takımı, yaşam alanlarınıza gösteriş katacak.

Madrid klasik koltuk takımını tercih eden kullanıcılar, takımın kendi grubundan olan Madrid klasik yemek odası takımını da tercih ediyor. Oturma grubu hakkında detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız veya bizi aramanız yeterli olacaktır. Detaylı bilgilendirme için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
Latte Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik toplantı odası masası
Karmen Klasik Toplantı Masası
Klasik yemek odası
Madrid Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp