Klasik model koltuk takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Santos Art Deco Koltuk Takımı

Santos art deco koltuk takımı sanatın modernizm ile hayat bulmuş hali olarak karşımıza çıkıyor. Art deco koltuk takımı modern havasının yanı sıra düz çizgileri ve geometrik yapısı ile lüks bir koltuk takımı olarak bu sezonun en fazla dikkat çeken artdeko modelleri arasında yer alıyor. Art deco kanepe takımı krem ve kahve renginin zıtlığı kullanılarak tasarlandı. Üretiminde kullanılan özel dokuma kumaş ve ergonomik süngerler ile konforlu bir oturum sağlandı. Art deco oturma grubu yaşam alanlarında alışılagelmişin dışında bir tasarım oluşturmak isteyenlere hitaben üretildi.

Art deco ahşap koltuk takımı iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine art deco koltuk takımına ahşap sehpa ve artdeco aksesuar modelleri dahil edilmektedir. Santos art-deco koltuk takımı istediğiniz ölçü ve renk kombinasyonu ile yalnızca size özel üretilmektedir. Ahşap art deco koltuk takımı fiyatı ve detayları hakkında bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Mobilya ve dekorasyon alanında deneyimli satış temsilcilerimiz tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnun olacaklardır.

el yapımı sandalye
Ekselans Berjer
Onbeş kollu avize
Onbeş Mumlu Klasik Avize
Klasik salon modeli
Yeni Artemis Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Perla Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası takımları
Odesa Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp