Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

VİYANA KLASİK KOLTUK TAKIMI

Viyana klasik oturma takımı ahşap işçiliği ve oval hatları ile oturma odanıza zarif bir hava katıyor. Sade tasarımı ve zarif hatları ile yeni sezon klasik koltuk takımı koleksiyonu için özel olarak tasarlanan Viyana klasik salon takımı doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. Salonunuzda zarafeti temsil edecek bir tasarım diline sahip olan lüks koltuk takımı, gözleri üzerine çekmeye yetecek asalete sahip.

Şık olduğu kadar ergonomik yapısı ile kullanıcısına konforlu bir oturum sunan Viyana salon takımında birinci sınıf ortopedik döşeme malzemeleri tercih edildi. Lüks koltuk takımı, iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteğine göre oturma grubu takımının bütünlüğünü sağlayan ahşap orta sehpa ve klasik aksesuar çeşitleri takıma ilave ediliyor. Klasik kanepe takımı salonunuza uyum sağlaması için istediğiniz ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca size özel olarak üretiliyor.

Viyana klasik koltuk takımını tercih eden kullanıcılar, kendi grubundan olan Viyana yemek odası takımını da satın aldı. Oturma grubu hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Sistemimize düşen talebiniz doğrultusunda satış temsilcilerimiz sizi bilgilendirmek ve merak ettiklerinizi yanıtlamak için, sizinle iletişime geçeceklerdir.

klasik servis arabası
Leydi Servis Arabası
Klasik koltuk modelleri
Perla Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
En güzel koltuk modelleri
Kalamış Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası takımı
Viyana Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp