Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kalamış Klasik Koltuk Takımı

Kalamış klasik koltuk takımı, özel kadife kumaşı, zarif ahşap motifleri ve oval çizgileri ile tüm görenlerin beğenisini kazanıyor. Takımda kullanılan farklı kırlent modelleri tasarıma hareket katıyor. Doğal ahşaptan, usta ellerin tecrübesi ile büyük bir titizlikle tasarlanan kanepe takımı rahat ve konforlu yapısıyla ön plana çıkıyor.

Klasik ahşap kanepe takımı iki koltuk ve iki klasik berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine takımın kendi modelinden klasik ahşap sehpa, klasik yan sehpa ve abajur modelleri dahil ediliyor. Klasik salon takımı, özel ölçü, renk ve kumaş seçeneği ile yalnızca kullanıcılara özel olarak imal ediliyor. Klasik oturma grubunu tercih eden kullanıcılar genellikle takımın kendi grubundan olan Kalamış klasik yemek odası takımını da satın alıyor.

Rahat ve konforlu yapısının yanında şık ve salonunuza hareket katacak tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunulan koltuk takımı fiyat ve özelliklerini öğrenebilmek için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. İlgili satış danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle iletişim kuracaklardır.

 

Klasik kasko masko
Bianca Klasik Koltuk Takımı
Altın varaklı yemek odası
Odesa Klasik Yemek Odası
Klasik yemek odası takımları
Odesa Klasik Koltuk Takımı
Kalamış Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk modeli
Saraylı Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modelleri
Saraylı Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp