Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Marsilya Art Deco Koltuk Takımı

Son yılarda ev dekorasyonunda fazlaca tercih edilen bir mobilya tarzı olan art deko tasarımlar, sahip oldukları zarif çizgiler ile evleri süslüyor. Konforlu ve kullanışlı yapıları ile ön plana çıkan art deko (artdeco) mobilyalar, klasik mobilyalara göre daha sade çizgilere sahip. Marsilya artdeko koltuk takımı da, sade ama gösterişli bir salon takımı. Art deco sanatının icra edildiği, lüks koltuk takımı, art deco sanatına ilgi duyan kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. 

Marsilya artdeko oturma grubu takımı iki kanepe ve iki tekli koltuktan olışuyor. Doğal ahşap kullanılarak üretilen salon takımına isteğe göre sehpa da ilave edilebiliyor. Koltuk takımı şık ve zarif olduğu kadar ergonomik yapısı ile de kullanıcıya konforlu bir oturum sunuyor. Marsilya koltuk takımı genellikle kendi grubundan olan Marsilya artdeko yemek odası takımı ile kombin ediliyor. Marsilya grubunun aynı zamanda bir de artdeko yatak odası takımı bulunuyor.

Artdeco koltuk takımının özellikleri ve fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı ile taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Deneyimli müşteri danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştireceklerdir. 

klasik servis arabası
Leydi Servis Arabası
Klasik yemek odası takımı
Marsilya Art Deco Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Marsilya Art Deco Yatak Odası Takımı
Kalamış Klasik Yemek Odası Takımı
En güzel koltuk modelleri
Kalamış Klasik Koltuk Takımı
Klasik altın varaklı duvar ünitesi
Yasemin Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp