Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Medusa Klasik Koltuk Takımı

Medusa klasik koltuk takımı zarif el işçiliği ile klasik koltuk severlerin beğenisini kazanıyor. Oturma takımında icra edilen ahşap oyma sanatı, altın varak ile bezenerek taçlandırılıyor. Ergonomik yapısı ile konforlu bir oturum sağlayan oturma grubunun üretiminde özel dokuma kumaş ve birinci sınıf sünger tercih edildi. Böylece mükemmel şıklığın yanında eşsiz konforu da elde etmiş olacaksınız. 

İki klasik kanepe ve klasik berjerden oluşan Medusa salon takımı, istenilen ölçü ve renkte yalnızca sizlere size özel olarak üretilebiliyor. Oturma odanızda bütünlük oluşturmak amacıyla, ahşap koltuk takımına, klasik orta sehpa ve klasik aksesuarlar dahil ediliyor. Medusa oturma takımını tercih eden kullanıcılar yaşam alanlarında uyum sağlamak ve bütünü oluşturmak amacıyla, takımın kendi grubundan olan Medusa klasik yatak odası takımını ve Medusa klasik yemek odası takımını da tercih ediyor.

Klasik ahşap salon takımı fiyatları ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz. Tüm sorularınızı büyük bir özveriyle yanıtlamaktan memnuniyet duyacak satış temsilcilerimiz, en kısa sürede size ulaşacaktır.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası takımı
Astana Klasik Koltuk Takımı
Klasik yatak odası takımı
Medusa Klasik Yatak Odası Takımı
İstanbul klasik yemek odası
Medusa Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk modeli
Kuleli Klasik Koltuk Takımı
Hanzade Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp