Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ASTANA KLASİK KOLTUK TAKIMI

Yaşam alanlarınızda asil tasarımıyla gösterişli dekorasyonunuzun temelini oluşturacak olan klasik koltuk takımını keşfedin. Siyahın ve altın varağın uyumlu asaleti, Astana klasik koltuk takımı ile salonunuza taşınıyor. Siyah ve gümüş tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı klasik salon takımı, ihtişamı ile tüm görenleri büyüleyecek. Tasarımında tercih edilen motifli özel dokuma kumaş ve zarif ahşap işçiliği, siyahın asaletli karakterini pekiştiriyor.

Klasik kanepe takımı, tamamen doğal ahşap ve ergonomik süngerler kullanılarak el işçiliği ile üretildi. Koltuk takımı iki klasik kanepe ve iki klasik berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine Astana klasik oturma grubuna, klasik ahşap sehpa ve klasik aksesuarlar da ekleniyor. Yaşam alanlarınıza uyum sağlaması için, oturma grubunuz sizin istediğiniz ölçüde, yalnızca size özel olarak imal edilmektedir.

Astana klasik oturma takımını tercih eden kullanıcılar, genellikle takımın kendi grubundan olan Astana klasik yemek odası takımı ve Astana klasik yemek odası takımı da satın aldı. Klasik koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Bireysel müşteri temsilcilerimiz, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Klasik kasko masko
Bianca Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası takımları
Odesa Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modelli
Astana Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Astana Klasik Yatak Odası Takımı
İstanbul klasik yemek odası
Medusa Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp