Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ODESA KLASİK KOLTUK TAKIMI

Odesa klasik koltuk takımı sade ve kendisine özgü tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Zarif tasarımı ile oturma odanıza yeni bir tarz katacak klasik koltuk takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Klasik kanepe takımında gerçek altın varağın kullanıldığı ahşap oyma sanatının incelikleri kullanıldı.

Lüks klasik koltuk takımının üretiminde özel dokuma kumaş ve birinci sınıf kalite sünger kullanılarak konforlu bir oturum sağlandı. Oturma grubu, iki adet klasik koltuk ve iki adet klasik berjerden oluşuyor. Kullanıcıların tercihine göre, kanepe takımına ahşap orta sehpa ve klasik aksesuarlar ilave edilmektedir.

Odesa klasik oturma grubu istediğiniz ölçü ve renge göre, sadece size özel olarak üretiliyor. Klasik koltuk takımı yaşam alanlarında bütünlük sağlamak amacıyla genellikle kendi grubundan olan Odesa klasik yemek odası ile birlikte tercih ediliyor. Böylece eşsiz bir dekorasyonun temelleri atılırken, mükemmel uyumun sağlandığı bir konsept oluşturulabiliyor.

Klasik kanepe takımı fiyatını ve detaylarını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurup, sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli satış temsilcilerimiz size çok kısa zamanda cevap vereceklerdir.

Klasik salon modeli
Yeni Artemis Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı
Balde Klasik Koltuk Takımı
Altın varaklı yemek odası
Odesa Klasik Yemek Odası
Klasik yemek odası takımı
Astana Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp