Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BİANCA KLASİK KOLTUK TAKIMI

Zarif ve oval hatlara sahip olan Bianca klasik koltuk takımı zarafeti salonunuza taşıyor. Klasik oturma grubu, doğal gürgen ağacından üretildi. Zarif tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Bianca klasik koltuk takımı yeni sezon salon takımları arasında en çok tercih edilen modellerin başında yer alıyor.

Bianca klasik kanepe takımında en kaliteli ergonomik süngerler ve birinci sınıf dokuma kumaşlar kullanıldı. Salonunuzda ağırlayacağınız misafirleri zarif çizgisi ve göz alıcı havasıyla etkileyecek olan Bianca, ahşap üzerindeki uygulanan ince oyma işçiliği ile görenleri etkiliyor. Oyma işçiliklerinin yanı sıra heybetli ve gösterişli karakteriyle salonlarınızda ilgilerin odağı olacan olan klasik koltuk takımı, salon dekorasyonunuzun temellerini oluşturmanıza yardımcı olacak. 

Klasik ahşap oturma grubu iki klasik kanepe, iki klasik ahşap berjerden oluşmaktadır. Oturma grubuna isteğinize göre klasik ahşap orta sehpa ve yan sehpa da eklenebilmektedir. Klasik orta sehpa ve yan sehpalar kullanışlı tasarımları ile klasik oturma takımına zengin bir hava katıyor.

Klasik oturma takımı salonunuza ve isteğinize göre özel ölçü ve farklı renklerde dokuma kumaş ile üretiliyor. Bianca klasik koltuk takımını tercih edenler genellikle kendi takımı olan Bianca klasik yemek takımını da satın alarak yaşam ortamlarında bir bütünlük oluşturuyor. Bianca klasik koltuk takımı fiyatı ve daha detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
klasik koltuk modeli
Casandra Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk takımları
Leydi Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Saraylı Klasik Koltuk Takımı
Klasik model koltuk takımı
Santos Art Deco Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modeli
Yeni Bianca Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp