Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PERLA KLASİK KOLTUK TAKIMI

Perla klasik koltuk takımı, tasarımı ve soft rengiyle salonunuzun havasını değiştiriyor. Klasik oturma grubu takımının üzerindeki ahşap oyma sanatı koltuk takımının bütünü ile bir uyum içerisinde. Perla lüks oturma gurubu modeli doğal gürgen ağacından, el işçiliği ile üretiliyor.

Yeni sezon klasik mobilya çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerin başında gelen Perla klasik oturma grubu, oyma sanatının ince motifleri ile dikkat çekiyor. Ahşap oyma motiflerinde gerçek altın varak işlemeler kullanılan Perla klasik kanepe takımı, rahatlığıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Üretiminde ortopedik süngerler kullanılan avangart oturma takımı ergonomik döşeme malzemeleri ve birinci sınıf kalitede dokuma kumaşlar ile tasarlandı.

Klasik oturma grubu iki kanepe ve iki klasik berjerden oluşmaktadır. Kullanıcılar, oturma takımına orta sehpa ve yan sehpa ilave ederek, koltuk takımında bir bütünlük yakalayabilirler. Lüks ve rahat bir oturma takımı arayanlara hitap eden Perla klasik koltuk takımı, kullanıcıların istediği renkte ve kullanım alanlarına uyum sağlayacak ölçülerde üretiliyor. Yaşam alanlarınıza şıklık katacak olan Perla klasik koltuk takımı, göz alıcı tasarımıyla, kullanıcılarını memnun ederkekn, dekorasyonunuza da katkı sağlayacak.

Klasik koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurup, sizinle iletişime geçmemizi talep edebilirsiniz.

Klasik salon modeli
Yeni Artemis Koltuk Takımı
İstanbul yemek odası
Perla Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yemek odası takımları
Odesa Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası takımı
Astana Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Medusa Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp