Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

PERLA KLASİK KOLTUK TAKIMI

Perla klasik koltuk takımı oval çizgileri ve ahşap oyma sanatı ile göz dolduruyor. Rahat yapısı ve şık çizgileri oturma takımının karakterini oluşturuyor. Gerçek altın varak ile bezenen ahşap oyma motifler klasik salon takımının değerini bilenlerin beğenisini kazanacak.

Klasik salon takımı iki klasik kanepe ve iki klasik berjerden oluşuyor. Perla klasik salon takımı kullanıcıların isteğine göre özel ölçü ve renk ile yalnızca kişiye ve mekâna özel üretilebiliyor. Oturma grubuna, kullanıcıların tercihine ve salonlarında oluşturacakları konseptlerle uyumlu olması açısından, klasik aksesuarlar, klasik orta sehpa ve klasik yan sehpalar ilave edilebiliyor.

Ahşap oturma grubunu satın alan kullanıcılar, takımın kendi grubundan olan Perla klasik yemek odası takımını da tercih ediyor. Ahşap oyma koltuk takımı fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sorularınızı yanıtlamak amacıyla sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyacaklardır.

altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
İstanbul yemek odası
Perla Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk modelleri
Mihenta Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası takımları
Odesa Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası takımı
Marsilya Art Deco Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımı
Marsilya Art Deco Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp