Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Balde Klasik Koltuk Takımı

Yeni sezonda en çok beğeni kazanan modellerden olan Balde klasik koltuk takımı oturma odanıza yeni bir hava kazandırmaya geliyor. Ahşap koltuk takımı, işlemeleri ve kumaş desenleri ile tüm görenleri büyülüyor. Kırmızı renk tonlarının hâkim olduğu kanepe takımı ile, ahşapta kullanılan gerçek altın varak bir bütünü temsil ediyor.

Klasik kanepe takımı üretiminde ergonomik, birinci kalite süngerler ve özel döşeme kumaş tercih edildi. Koltuğun gözüken ahşap kısımları ve oyma motifleri tamamen gerçek yaprak altın varak ile cilalandı. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen salon takımı iki kanepe ve iki klasik berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma, klasik orta sehpa ve klasik aksesuarlar da ilave ediliyor.

Balde klasik oturma grubu, istenilen ölçü, renk ve varak çeşidi ile yalnızca kullanıcılara özel olarak üretilebiliyor. Oturma odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Sistemimize düşen talebiniz doğrultusunda en kısa sürede, satış danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamak için sizinle iletişime geçecektir.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
oymalı klasik duvar ünitesi
Barcelona Klasik Duvar Ünitesi
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
klasik benç tasarımları
Afrodit Benç
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp