Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yeni Artemis Klasik Koltuk Takımı

Ev dekorasyonunda şık ve lüks algısını gözetirken zarif bir koltuk takımı tercih etmek isteyen kullanıcılara özel olarak tasarlanan klasik koltuk takımı etkileyici tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanıyor. Asortie Mobilya’nın her sezon en fazla tercih edilen salon takımı modelleri arasında yer alan Artemis klasik koltuk takımı, güncellenen tasarımı ile bu sezonunda da en gözdeleri arasında. Yeni Artemis klasik koltuk takımı zarif ve şık tasarımı ile salonlarınıza farklı bir hava kazandıracak.

Kendine özgü el işçiliği oyma motifleri ve sade duruşu ile dikkat çeken koltuk takımında, iki kanepe ve iki tekli koltuk bulunuyor. İsteğe göre bir orta ve iki yan olmak üzere sehpa takımı da ilave edilebilen lüks oturma grubu modeli için genellikle altın veya gümüş varak uygulaması yapılıyor. Kanepe ve berjerlerin ayaklarındaki farklı oyma motifi takıma ön plana çıkaran en önemli unsur olarak göze çarpıyor. Birinci sınıf kumaş ve döşeme malzemelerinin kullanıldığı Yeni Artemis koltuk takımı kendi grubundan olan Yeni Artemis yemek odası takımı ve Yeni Artemis yatak odası takımı ile kombin ediliyor. Böylece yaşam alanlarında mükkeml uyum yakalanarak, eşsiz dekorasyonun temelleri atılıyor. Yeni artemis klasik koltuk takımı hayallerinizdeki konfora ve şıklığa sahip olmanızı sağlıyor. 

Farklı renk ve ölçü seçenekleri ile mekâna özel olarak da üretilebilen klasik koltuk takımı tasarımındaki orta sehpa isteğe göre ahşap veya cam olarak da tasarlanabiliyor. Yine yan sehpalarda kare veya oval tercih seçenekleri bulunuyor.

sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
Nara Klasik Yemek Odası Takımı
kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
Yeni Artemis Yatak Odası Takımı
İstanbul yemek odası takımı
Yeni Artemis Yemek Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp