almira lüks salon takımı modelleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Almira Klasik Koltuk Takımı

Şık olduğu kadar konforlu yapısıyla da kullanıcısını memnun eden Almira klasik koltuk takımı yaşam alanlarınızda kullanıldığında tüm gözleri üzerinize çekecek. Lüks yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan klasik koltuk takımları en şık yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olacak. Yeni sezon klasik salon takımları koleksiyonu için tasarlanan Almira klasik koltuk takımı daha sade çizgilere sahip. Gümüş yaldız lake üzerine, patine ile eskitilmiş altın varakların uygulandığı koltuk takımında faklı renk seçenekleri de bulunuyor.

İki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşan oturma gurubuna isteğe göre sehpa da ilave edilebiliyor. Almira lüks koltuk takımı modeli istenilen renk ve ölçü seçenekleri ile mekâna özel olarak da tasarlanabiliyor. Almira koltuk takımı ortopedik süngerleri ve birinci sınıf kumaşları ile oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor. Konforlu bir takım olmasının yanında ergonomik ölçü formlarının da dikkate alınarak tasarlanması ile omurga ve bel destekleri ile sağlığınızı da ihmal etmiyor. Almira oturma grubu takımı, klasik çizgilerden vazgeçemeyen fakat daha az oymalı model isteyen kullanıcıların tercihi oluyor.  Klasik çizgiler ile üretilen koltuk takımı modelini daha avangard tarzda almak isteyenler için ise Almira avangard koltuk takımı modeli üretildi.

Klasik koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır. 

klasik jozefin
Caprice Jozephine
pentürlü klasik mobilya
İhtişam Klasik Koltuk Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
asortie klasik koltuk takımı
Palmida Klasik Koltuk Takımı
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
taçlı klasik avize modeli
Kral Taçlı Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp