Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yasemin Klasik Deri Koltuk Takımı

Etkileyici tasarımı, deri dokusu ve rahat oturumu ile en lüks yaşam alanlarında tercih sebebi olan klasik koltuk takımı yeni sezonunun en beğenilen kanepe takımları arasında yerini alıyor. Yaşam alanlarında derinin asaletini tercih edenler için tasarlanan Yasemin deri koltuk takımında birinci sınıf hakiki deri kulanıldı. Farklı deri rengi ve zarif tasarımı ile yeni sezon klasik koltuk takımı koleksiyonunun en fazla ilgi gören modellerinden olan Yasemin deri koltuk takımı ihtişamı ile göz kamaştırıyor. Koltuk takımı, iki kanepe ve iki berjerden oluşuyor. Kullanıcının tercihine göre sehpa da ilave edilebilen koltuk takımında gerçek altın varak kullanıldı. Lüks deri koltuk takımınının rengi kullanıcıların dekorasyonlarına uyum sağlaması adına, değiştirilebilyor. 

Sehpa üzerindeki pentür çizimler ile modele farklı bir hava kazandırdı. Takıma zenginlik kazandırmak isteyen kullanıclar modele yan sehpa veya zigon sehpa da ilave ettirebilirler. Ergonomik yapıları ile kullanıcıya konforlu bir oturum sağlayan koltuk takımında birinci sınıf ortopedik süngerler tercih edildi. Kendi grubundan olan Yasemin klasik yemek odası ile birlikte tercih edilen model istenilen renk ve ölçüde kişiye özel olarak da üretilebilir. Koltuk takımlarında deri döşeme yerine kumaş döşeme isteyenler için ise Yasemin klasik koltuk takımı hazırlandı.

Klasik yemek odası takımı
Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı
klasik jozefin
Caprice Jozephine
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
taçlı klasik avize modeli
Kral Taçlı Klasik Avize
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp