Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kuppa Klasik Koltuk Takımı

Kuppa klasik salon takımı doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. Oval hatları ve oyma motifleri ile sıradışı bir tasarım sunan koltuk takımı, eşsiz yaşam alanları oluşturmak isteyen kullanıcıların ilgisini çekiyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta üretilen koltuk takımı, çocuklarınıza bırakabileceğiniz geleceğin antikası olma özelliği taşıyor.  İki görkemli kanepe ve iki adet berjerden oluşan Kuppa klasik koltuk takımı modeline isteğe göre orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor. İhtişamlı hatlara sahip koltuk takımında kullanıcıya konforlu ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi.

Ahşap kısımları orijinal altın varak işlemeler ile yapılan modelde, aynı zamanda lake ve ceviz natürel ahşap renkler de kullanılabiliyor. Kuppa ve diğer klasik koltuk takımı modelleri mekâna göre istediğiniz ölçüde ve istediğiniz renkte sadece size özel olarak yapılabilir. Lüks koltuk takımı özellikleri ve fiyatlarını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

avrupadan klasik koltuk tasarımları
Lalezar Klasik Koltuk Takımı
Oymalı koltuk takımı
Victoria Klasik Koltuk Takımı
istanbul jozefin
Aşiyan Klasik Jozephine
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
klasik koltuk
Kuppa Klasik Koltuk Takımı
Asortie bar sandalyesi
Asos Bar Sandalyesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp