Kayseri klasik koltuk takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Pardiva Klasik Koltuk Takımı

Pardiva lüks koltuk takımı ahşap oyma motifleri ve gerçek altın varaklı cilası ile ihtişamlı yaşam alanları oluşturmanızı sağlıyor. Lüks dekorasyona sahip olmak isteyen kullanıcılara özel olarak tasarlanan koltuk takımı etkili tasarımıyla görenlerin beğenisini kazanıyor. Salon takımlarında klasik mobilyanın en belirgün argümanları olan natürel ceviz renk ve lükens ayaklı mobilyaları kullanmak isteyenler için üretilen Pardiva klasik koltuk takımı yaşam mekânlarına zarif bir hava kazandırıyor. Yeni sezonun en fazla beğeni toplayan salon takımı modelleri arasında olan Pardiva, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Koltuk takımının genelinde yer alan yoğum ahşap oyma motifler modele görkemli bir hava katıyor. Oturma grubu içinde, iki klasik kanepe ve iki klasik berjer bulunuyor. Kullanıcının isteğine göre takıma orta sehpa ve yan sehpalar da ilave edilebiliyor. Pardiva lüks koltuk takımı farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor.

Lüks koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatını öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir yada Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Antik Klasik Yemek Odası Takımı
doğal ahşap klasik yatak odası
Artemis Kapitoneli Yatak Odası
Defne Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi modelleri
Frezya Klasik Duvar Ünitesi
klasik prenses benç
Prenses Benç
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp