Modoko klasik koltuk takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Liberty Klasik Koltuk Takımı

Librety lüks klasik koltuk takımı şık yaşam alanlarında sizi mutlu edecek. Tasarımı ve kalitesi ile uzun yıllar boyunca kullanacağınız lüks koltuk takmı geleceğe miras bırakacak nitelikte kullanıcısını memnun ediyor. Salonlarında veya oturma odalarında lüks ve zerafetin büyüleyici ışıltısını yaşamak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanan Liberty klasik koltuk takımı tasarımı göz alıcı tasarımı ile görenleri şaşırtıyor. Asortie Mobilya'nın klasik koltuk takımı modelleri koleksiyonu için tasarlanan oturma grubu takımı, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Klasik oyma işçiliğinin en zahmetli modellerinde olan Liberty lüks koltuk takımı modeli, iki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. Kullanıcının isteğine göre takıma orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor.

Birinci sınıf gürgen ağacı kullanılarak yapılan koltuk takımında oyma motifleri gerçek altın varaklar ile kaplandı. Özellikle berjerlerin koly ve sırt kısımlarında yer alan ahşap oyma motifler kullanıcıların dikkatlerini çekiyor. Yaşam alanlarınıza şıklık katacak tüm detaylar, klasik koltuk takımında yer alıyor. Şık olduğu kadar ergonomik yapısı ile kullanıcısına konforlu bir oturum sunan Liberty salon takımında birinci sınıf ortopedik döşeme malzemeleri ve en kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Salonlarında saray ortamı oluşturmak isteyenlerin tercihi olan Liberty lüks salon takımı farklı ölçü ve renk seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor.

Lüks koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. 

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
pentürlü avize modelleri
Pentürlü Kase Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp