Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nikola Avangard Koltuk Takımı

Asortie Mobilya’nın yeni sezon koltuk takımları koleksiyonu için tasarlanan Nikola avangard koltuk takımı, klasik salon takımı modellerine göre daha sade çizgilere sahip. Zarif klasik çizgiler taşıyan koltuk takımı modeli doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Diğer koltuk takımlarına göre daha küçük bir yapıya sahip Nikola salon takımı modeli, daha küçük mekânlar için özel olarak tasarlandı. Antik krem lake üzerine, patine ile eskitilmiş homelife patine ve altın varakların uygulandığı koltuk takımında faklı renk seçenekleri de bulunuyor. İki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşan oturma grubuna isteğe göre sehpa da ilave edilebiliyor.

Nikola avangard koltuk takımı modelimiz kullanıcının istediği renk ve ölçü seçenekleri ile mekâna özel olarak da tasarlanabiliyor. Avangard koltuk takımı modeli ortopedik süngerleri ve birinci sınıf kumaşları ile kullanıcıya oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor. Asortie Mobilya'nın daha avangard koleksiyonu için hazırlanan koltuk takımı, klasik çizgilerden vazgeçemeyen fakat daha az oymalı model isteyen kullanıcıların tercihi oluyor. Avangard koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

klasik yemek odası mobilyası
Marbella Klasik Yemek Odası Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
masko klasik koltuk
Marbella Klasik Koltuk Takımı
şamdanlı klasik avize
Altı Mumlu Şamdan Avize
klasik yatak odası benç
Miami Golden Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp