oymalı klasik salon takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Rivolli Klasik Koltuk Takımı

Pembe kumaşı ile ahşap kısımlarında kullanılan altın varaklı cilası tam bir uyum içerisinde imal edilen lüks kanepe takımı konforlu oturumuyla da şık yaşam alanları oluşturmanızı sağlıyor. Asortie’nin yeni sezon lüks koltuk takımı modelleri koleksiyonu için tasarlanan Rivolli klasik koltuk takımı, salonlarınızda ihtişam ve zarafeti buluşturacak.  Rivolli lüks salon takımı, iki adet klasik kanepe ve iki adet klasik berjerden oluşuyor.

Kullanıcının isteğine göre takıma orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor. Rivolli klasik koltuk takımı modelinin orta sehpası ahşap yapılabildiği gibi, cam sehpa isteyenler için üzeri kırılmaz cam sehpa şeklinde de yapılabiliyor. Rivolli koltuk takımının en dikkat çeken özelliği mükemmel oyma motifleri ile ihtişamlı bir albenisi olması.

Asortie lüks koltuk takımları arasında en fazla ilgi gören modellerinden olan Rivolli, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Koltuk takımı modeli, kullanıcıya konforlu bir oturum sağlaması için birinci sınıf ortopedik sünger ve dokuma kumaşlar ile döşendi. Rivolli klasik oturma grubu takımı, istenilen ölçüde ve farklı renk seçenekleri ile size özel olarak üretilebiliyor.

Kapaletti Klasik Yemek Odası Takımı
klasik jozefin
Caprice Jozephine
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
Klasik berjer koltuk
Şah Klasik Koltuk Takımı
İnegöl klasik koltuk takımı
Esella Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp