Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ASALET KLASİK SALON TAKIMI

Asalet klasik koltuk takımı zarif tasarımı, ahşap oyma motifleri ve şık tasarımıyla kullanıldığı alanlarda tüm gözleri üzerine çekiyor. Özellikle ahşap oyma motifleriyle tüm görenlerin ilgisini çeken lüks salon takımı altın varaklı cilasıyla zengin bir görünüme kavuşuyor. Yaşam mekanlarında zerafet ve ihtişamı ön plana çıkarmak isteyen klasik mobilya tutkunları için tasarlanan Asalet koltuk takımı modeli, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Yeni sezonun en fazla ilgi gören koltuk takımı modellerinden biri olan Asalet, kullanıcıya rahat bir oturum sağlayan ergonomik yapısı ile de öne çıkıyor.

İki kanepe ve iki tekli koltuktan oluşan modele, isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. Birinci sınıf döşeme malzemelerinin ve kaliteli dokuma kumaşların kullanıldığı salon takımında konforlu zamanlar geçirebilirsiniz. Yan kısımları komple oyma olan koltuk takımındaki, oyma taçlar da modele farklı bir zenginlik kazandıryor. Aynı zamanda sehpa üzeri de komple el işçiliği oyma ile zenginleştirildi. Özel dokuma kumaşı, altın varakları, oyma motifleri, sağlam ahşabı ve en önemlisi de tamamen el işçiliği ile üretilen Asalet klasik koltuk takımı, yaşam alanlarınıza değer katacak.  Yaşam mekanlarında standart salon takımı yerine köşe koltuk takımı tercih edenler için ise Asalet klasik köşe takımı tasarlandı.

Lüks salon takımı fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntlı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi gönderebilirsiniz. 

klasik yemek odası mobilyası
Elita Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
Selçuklu Klasik Yatak Odası Takımı
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Selçuklu Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp