oturma odası klasik koltuk
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Destine Klasik Koltuk Takımı

Zarif ahşap oyma motifleriyle estetik kaygısı güdülen yaşam alanları oluşturabilirken lüks ve göz alıcı konseptinizi de destekleyebilirsiniz. Lüks oturma grubu tamamen estetik kaygısı ile tasarlanmış olup üretiminde tecrübeli ahşap ustaları ve mobilya tasarımcıları bulunmuştur. Destina klasik koltuk takımı modeli yeni sezon koltuk takımı modelleri koleksiyonunun en fazla tercih edilen modeli. Narin bir tasarıma sahip olan oturma grubu takımındaki oyma motifleri, salon dekorunuzu ön plana çıkaracak.

Destina koltuk takımı modeli doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki adet berjerden oluşan Destina klasik oturma grubu modeline isteğe göre orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor. Zarif ve minyon hatlara sahip koltuk takımında kullanıcıya konforlu ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar kullanıldı. Destina ve diğer klasik koltuk takımı modelleri mekâna göre istediğiniz ölçüde sadece size özel olarak yapılabilir.

avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
klasik jozefin tasarımı
Ebrar Jozephine
klasik antik avize
Onbeş Kollu Klasik Antik Avize
taçlı klasik avize modeli
Kral Taçlı Klasik Avize
klasik koltuk tasarımları
Beylerbeyi Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk takımları
Yenihisar Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp