klasik koltuk modeli
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

CASANDRA KLASİK KOLTUK TAKIMI MODELİ

Klasik yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olması için tasarlanan Casandra klasik koltuk takımı en şık yaşam alanları oluşturmanızı sağlayacak. Salona girecek konuklarınızın ilk ilgisini çekecek olan mobilya olacak lüks koltuk takımı kullanımı ve konforuyla da sizi mutlu edecek.  İhtişamlı ve göz kamaştıran hatlara sahip olan Casandra lüks salon takımı modeli doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki adet berjerden oluşan Casandra klasik oturma grubu modeline isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor.

Modeldeki oyma motifleri el işçiliği ile nakış nakış hazırlandı.İhtişamlı hatlara sahip koltuk takımında kullanıcıya konforlu ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Koltuk takımı modeli üzerindeki oyma motifleri tasarıma zengin bir hava kazandırdı. Özellikle koltukların sırt kısmında yer alan, yoğun ahşap işçiliği mükemmel bir tasarımı ortaya koyuyor. Asortie klasik koltuk takımı modelleri mekâna göre istediğiniz ölçüde sadece size özel olarak yapılabilir. Casandra lüks oturma grubu takımı, salonlarda genellikle kendi tasarımı olan Casandra yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor.

Lüks koltuğun fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

türk klasik yemek odası
Nora Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası mobilyası
Elita Klasik Yemek Odası Takımı
şamdanlı klasik avize
Altı Mumlu Şamdan Avize
Begonya Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk modeli
Casandra Klasik Koltuk Takımı
İnegöl klasik koltuk takımı
Esella Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp