Klasik koltuk modeli
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Latte Klasik Koltuk Takımı

Lüks yaşam alanlarınıza ihtişam katacak olan klasik koltuk takımı kullanıldığı alanlarda tüm gözleri üzerine çekiyor. Tasarımı ile gösterişli bir yapıda kullanıcılarının beğenisine sunulan klasik koltuk takımında gümüş varak kullanıldı. Beyaz renkli tasarımı ile gümüş varağın mükemmel uyumu ile şık bir tasarım ortaya koyan latte klasik koltuk takımı rahat bir oturum sağlıyor.

Beyaz ve gümüş varakların mükemmel uyumu, yaşam alanlarınıza ferahlık katarken tüm dikkatleri de üzerine çekecek. Salon dekorasyonunuzu temsil edeceğiniz, klasik koltuk takımı, şık olduğu kadar konforlu bir oturuma da sahip. İhtişamlı ve göz kamaştıran hatlara sahip olan Latte lüks salon takımı modeli doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki adet berjerden oluşan Latte klasik oturma grubu modeline isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. İhtişamlı hatlara sahip koltuk takımında kullanıcıya konforlu ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Koltuk takımı modeli üzerindeki oyma motifleri tasarıma zengin bir hava kazandırdı. Asortie klasik koltuk takımı modelleri mekâna göre istediğiniz ölçüde sadece size özel olarak yapılabilir. Latte lüks oturma grubu takımı, salonlarda genellikle kendi tasarımı olan Latte yemek odası modeli ile birlikte tercih ediliyor.

Lüks koltuk takımı fiyatı ve özellikleri ile kullanıcı tarafında merak uyandırıyor. Latte klasik koltuk takımının tüm özellikleri hakkında ayrıntlı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştirerek tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

türk klasik yemek odası
Nora Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
Latte Klasik Yemek Odası Takımı
Asalet Klasik Koltuk Takımı
Kedi Köpek puf modelleri
Comfort Kedi ve Köpek Pufu
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp