Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BEGONYA KLASİK KOLTUK MODELİ

Zarif tasarımı, naif oyma işçilikleri ve özel kaplama kumaşı ile lüks ve göz alıcı yaşam alanları oluşturmak isteyen kullanıcıların ilgi odağı olan Begonya klasik koltuk takımına yakından bakın. Sıklıkla tercih edilen klasik oturma grupları arasında yer alan, takım, yaşam alanlarında zarifliği ve naifliği ön plana çıkartmak isteyenler için tasarlandı. 

Narin ve zarif hatlara sahip olan Begonya  klasik koltuk takımı doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki adet berjerden oluşan Begonya klasik oturma grubu modeline isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. İnce hatlara sahip koltuk takımında kullanıcıya konforlu ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Normal koltuk takımı tasarımlarına göre daha fazla iddialı olan salon takımı, size sıradışı bir dekor oluşturacak.

Modelin sehpası üzerindeki isteğe göre yapılan el işçiliği pentür çizimleri ve mermer desenleri ise koltuk takımına farklı bir zenginlik kazandırıyor. Asortie klasik koltuk takımı modelleri mekâna göre istediğiniz ölçüde size özel olarak yapılabilir. Begonya lüks oturma grubu takımı, salonlarda genellikle kendi tasarımı olan Begonya yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Lüks koltuk takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

Klasik koltuk takımı modelleri
İnci Klasik Koltuk Takımı
Diyarbakır klasik koltuk modelleri
Bergamo Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımı modelleri
Beste Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Saruhan Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modelleri
Tahran Klasik Koltuk Takımı
Lion Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp