oturma odası koltuk
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SİDELYA KLASİK KOLTUK TAKIMI MODELİ

Ahşap detayları, altın varaklı el oyması motifleri, şık motifli özel kumaşı, ile mükemmel tasarıma sahip klasik koltuk takımına sahip olmak istiyeyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. İhtişamlı ve göz kamaştıran hatlara sahip olan Sidelya klasik koltuk takımı doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki adet berjerden oluşan Sidelya klasik oturma grubu modeline isteğe göre orta sehpa da ilave edilebiliyor. İhtişamlı hatlara sahip koltuk takımında kullanıcıya konforlu ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Normal koltuk takımı tasarımlarına göre daha fazla iddialı olan salon takımı, size sıradışı bir dekor oluşturacak. Modelin sehpası üzerindeki el işçiliği pentür çizimleri ise koltuk takımına farklı bir zenginlik kazandırıyor.

Asortie klasik koltuk takımı modelleri mekâna göre istediğiniz ölçüde size özel olarak yapılabilir. Sidelya lüks oturma grubu takımı, salonlarda genellikle kendi tasarımı olan Sidelya klasik yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Lüks koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Talebiniz üzerine deneyimli satış danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlayacaktır.

kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
şık klasik koltuk
Arya Chester Koltuk Takımı
Asortie tv ünitesi
Milano Klasik Duvar Ünitesi
zarif avize tasarımları
On Kollu Klasik Avize
klasik yemek odası örnekleri
Sidelya Klasik Yemek Odası
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp