Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Fabien Klasik Koltuk Takımı

Zarif ve etkileyici tasarımına rağmen lüks yaşam alanlarınızda tüm görenlerin beğenisini kazanırken ilgi odağı da olacak. Özel motifli kumaşı, el işçiliği oyma motifleri takımın genel tasarımı ile mükemmel bir ahenk içerisinde. Narin ve zarif hatlara sahip olan Fabien klasik koltuk takımı doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. İki kanepe ve iki adet berjerden oluşan Fabien koltuk takımına isteğe göre orta sehpa ve oval yan sehpa da ilave edilebiliyor.

Zarif ve narin hatlara sahip koltuk takımında kullanıcıya ergonomik ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Modelin sehpası üzerine talebe göre el işçiliği pentür çizimleri ve mermer desenleri uygulanabiliyor. Lüks koltuk takımında kullanılan kumaşlar birinci sınıf dokuma kumaşlardan tercih edildi. Koltuk takımınıızı alırken Asortie kumaş koleksiyonundan istediğiniz kumaşı seçebilirsiniz. Asortie klasik koltuk takımı modelleri mekana göre istediğiniz ölçüde size özel olarak yapılabilir.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
Asortie bar sandalyesi
Asos Bar Sandalyesi
İnegöl klasik koltuk takımı
Esella Klasik Koltuk Takımı
klasik kapitoneli köşe koltuk
Asalet Klasik Köşe Koltuk Takımı
Nikola Avangard Koltuk Takımı
efes klasik berjerler
Efes Klasik Berjer Seti
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp