Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Lena Klasik Koltuk Takımı

Chester bir oturma grubu tercih etmek isteyen kullanıcılar, Lena klasik koltuk takımına ilgi gösteriyor. Lüks yaşam alanları oluşturmak adına, Lena klasik koltuk takımını inceleyin. Lena klasik koltuk takımı modeli, farklı tasarımı ile salonlarınıza değer kazandıracak. Lüks ve zarafeti aynı ortamda yaşamak isteyenlerin tercih edeceği Lena klasik salon takımı modeli tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Yeni sezon klasik koltuk takımı koleksiyonu için tasarlanan Lena, genellikle kendi grubundan olan Lena klasik yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. İki klasik kanepe ve iki klasik berjer ile takım yapılan lüks oturma grubu modeline isteğe göre orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor.

Birinci sınıf gürgen ağacı kullanılarak yapılan koltuk takımında antik krem lake olan modelinde gerçek altın varaklar kullanıldı. Ayrıca koltuk takımı doğal ceviz renginde de yapıldı. Şık olduğu kadar ergonomik yapısı ile kullanıcısına konforlu bir oturum sunan Lena klasik oturma grubunda birinci sınıf ortopedik döşeme malzemeleri ve en kaliteli kumaşlar tercih edildi. Lena lüks koltuk takımı farklı ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor.

klasik jozefin
Caprice Jozephine
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk tasarımları
Apolyon Klasik Koltuk Takımı
tv ünitesi modelleri
Frezya Klasik Duvar Ünitesi
pentürlü avize modelleri
Pentürlü Kase Klasik Avize
klasik koltuk takımı
Valery Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp