Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Asos Klasik Koltuk Takımı

Klasik bir dekorasyonun baş tacı olacak olan Asos lüks koltuk takımı lüks yaşam alanları oluşturmanızı sağlayacak. Kullanıldığı alanda tasarımı ve baskın karakteriyle tüm gözleri üzerine çekeck olan lüks koltuk takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Yeni sezonun en fazla beğeni toplayan koltuk takımı modellerinden olan Asos klasik koltuk takımı el emeği göz nuru olan ince oyma motifleri ile salonlarınıza ihtişamlı bir saray havası kazandıracak.

Doğal ahşaptan, usta ellerin el işçiliği ile nakış nakış işlenen koltuk takımı, diğer klasik koltuk takımlarından farklı ve zengin tasarımı ile ön plana çıkıyor. İlk bakışta göz alıcı cazibesi ile dikkat çeken koltuk takımında aristokrat bir tasarım ağırlığı var. Kanepelerin orta kısımlarında bulunan oyma motifi modele zengin bir atmosfer kazandırdı. Siyah zemin üzerine altın varak işlemeler ile gözalıcı bir zerafete sahip olan salon takımı iki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. Kullanıcıların isteğine göre sehpa takımı da ilave edilen yeni modelde bir adet orta ve iki adet yan sehpa bulunuyor.

Kullanıcıların istediği farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilen Asos lüks salon takımı modeli için, birinci sınıf kumaş ve döşeme malzemeleri kullanılarak konforlu bir oturum da sağlandı. Asos koltuk takımının kendine özgü zigon sehpa takımı da bulunuyor. Asos koltuk takımı genellikle kendi grubu olan Asos yemek odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Mükemmel salon dekorasyonu oluşturmak adına Asos grubunun tüm takımlarına göz atabilirsiniz. 

doğal ahşap klasik yatak odası
Artemis Kapitoneli Yatak Odası
Defne Klasik Koltuk Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
kadife klasik koltuk
Girne Avangard Koltuk Takımı
siyah renk klasik yemek odası
Asos Klasik Yemek Odası Takımı
Asortie bar sandalyesi
Asos Bar Sandalyesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp