Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Vidal Luxury Koltuk Takımı

Vidal luxury koltuk takımı modeli ile, yaşam alanlarınızda lüks ve zerafeti birlikte yaşayın. İhtişamlı salon dekorlarının vazgeçilmez unsurları olan klasik koltuk takımı modelleri, Asortie Mobilya’nın yeni sezon modelleri ile daha ihtişamlı ve daha konforlu. Vidal luxury oturma grubu, el işçiliği ile üretildi. Avangard koltuk takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Şık detayları ile yaşam alanlarında fark yaratacak olan lüks koltuk takımı siyah ve altın renginin mükemmel uyumunu temsil ediyor. Kullanıcının isteğine göre takıma orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor. Kanepe ve berjerlerde tercih edilen siyah kadife kumaş konfor sevviyesini daha da arttırıyor. 

Vidal metal koluk takımı, daha çok ışıltılı yaşam alanlarında tercih ediliyor. Takımın salon dekorasyonunu tamamlamak adına orta sehpa ve yan sehpaları da opsiyonel olarak satın alınabiliyor. Lüks koltuk takımını tercih eden kullanıcılar genellikle, takımın kendi grubundan olan, Vidal Luxury yemek odası takımını da satın alıyor.  Lüks metal koltuk takımına daha yakından bakmak ve detayları hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Vidal Luxury Yemek Odası Takımı
Kapadokya Klasik Koltuk Takımı
Kapadokya Klasik Yemek Odası Takımı
Pırıltı Klasik Koltuk Takımı
Endülüs Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp