Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Vidal Klasik Koltuk Takımı

Vidal klasik koltuk takımı modeli ile, yaşam alanlarınızda lüks ve zerafeti birlikte yaşayın. İhtişamlı salon dekorlarının vazgeçilmez unsurları olan klasik koltuk takımı modelleri, Asortie Mobilya’nın yeni sezon modelleri ile daha ihtişamlı ve daha konforlu. Vidal klasik oturma grubu, doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. Klasik oyma işçiliğinin en yoğun olduğu Vidal lüks koltuk takımı modeli, iki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. Kullanıcının isteğine göre takıma orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor. Kanepe ve berjerlerdeki oyma motifleri, salon takımına ihtişamlı bir hava kazandırıyor. Koltuk takımının ahşap kısımları orijinal altın varaklar ile kaplandı.

Kanepelerin yan kısımlarında ve tekli koltukların arka kısımlarındaki marküteri ahşaplar Vidal koltuk takımını, diğer klasik salon takımlarına göre daha sıra dışı bir görüme kavuşturuyor. Klasik ahşap oyma işçiliğinin yoğun olarak uygulandığı Vidal lüks oturma grubu, şık olduğu kadar ergonomik yapısı ile kullanıcısına konforlu bir oturum sunuyor.  Yeni sezonun en fazla tercih edilen modelleri arasında olan Vidal koltuk takımında birinci sınıf ortopedik döşeme malzemeleri ve en kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Salonlarında saray ortamı oluşturmak isteyenlerin tercihi olan lüks salon takımı farklı ölçü ve renk seçenekleri ile kişiye özel olarak da üretilebiliyor.

altın vatraklı klasik yatak odası
Miami Klasik Yatak Odası Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
modoko klasik koltuk
Roman Klasik Koltuk Takımı
sohbet fiskos takımı
Aristokrat Fiskos Seti
klasik kanepe tasarımları
Sosyete Klasik Kanepe
zarif avize tasarımları
On Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp