klasik koltuk takımları
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yenihisar Klasik Koltuk Takımı

Yenihisar klasik salon takımı doğal gürgen ağacından el işçiliği ile üretildi. Uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta üretilen koltuk takımı, çocuklarınıza bırakabileceğiniz geleceğin antikası olma özelliği taşıyor.  İki kanepe ve iki adet berjerden oluşan Yenihisar lüks salon oturma grubu modeline isteğe göre orta sehpa ve yan sehpa da ilave edilebiliyor. İhtişamlı hatlara sahip koltuk takımında kullanıcıya konforlu ve rahat bir oturum sağlayan birinci sınıf ortopedik süngerler ve kaliteli dokuma kumaşlar tercih edildi. Ahşap kısımları orijinal altın varak işlemeler ile yapılan modelde, aynı zamanda lake ve ceviz natürel ahşap renkler de kullanılabiliyor. Asortie Mobilya’nın klasik koltuk takımı modelleri mekâna göre istediğiniz ölçüde ve istediğiniz renkte sadece size özel olarak yapılabilir.

Lüks koltuk takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. En kısa sürede bireysel satış danışmanlarımız tarafınıza dönüş gerçekleştirilerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Hisar Sedef Klasik Koltuk Takımı
Okyanus Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yemek Odası Takımı
Hisar Sedef Yemek Odası Takımı
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Hisar Sedef Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp