Bu Senenin Gözdesi Panorama Koltuk Takımı

2022’in Yeni Gözdesi Panorama Koltuk Takımı

Yaşantınıza yeni bir soluk katmaya gelen Panorama koltuk takımı, yeni yılın en çok tercih edilecek modelleri arasında yer alıyor. Pandemi süreciyle insanların evde kalma süresi arttığı ve mobilya kullanım süreleri de paralellik gösterdiği için, yaşama alanlarında değişiklik yapma isteği arttığı gözlemleniyor. Özellikle rahat ve kullanıcısına konforu vaad eden koltuk takımları en çok ilgi gören modeller arasında yerini alıyor. İşte Panorama koltuk takımı da konforlu ve rahat olmasının yanında, şık tasarımıyla da tercih edildiği alanlarda kendisini fark ettiriyor.  

El işçiliği ve ahşap oyma sanatının uygulandığı, lüks koltuk takımı, özel dokuma kumaşı ile, kullanıcısına görsel zevk yaşatırken, konforlu bir oturma hissi sunuyor. Üretiminde kullanılan ergonomik ve ortopedik sertlikte süngerler tercih ediliyor. Üstelik kullanıcıların yaşam alanlarına da tam uyum sağlaması adına, özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretilebiliyor. Lüks koltuk takımı, iki adet kanepe ve iki adet berjerden oluşuyor. Takım ile uyum sağlaması adına, orta sehpası da genellikle bu koltuk takımı ile satın alınıyor.

Yeni bir salon dekorasyonu oluşturmak istiyor ve konforlu lüks koltuklara sahip olmak istiyorsanız, Panorama koltuk takımını tercih edebilirsiniz. Koltuk takımı modelinizi seçmek, aslında lüks salon dekorasyonunuzu tam anlamıyla oluşturduğunuz anlamına gelmiyor. Lüks koltuk takımınız ile uyumlu, orta sehpa modelinizi, televizyon ya da duvar ünitenizi de seçmeniz doğru olacaktır. Üstelik bu mobilyaları kullanacağınız yaşam alanlarının genel dekorasyonu da oldukça önemlidir. Lüks mobilyaların tercih edildiği alanlar, lüks tasarımları ile uyumlu şekilde dizayn ve dekore edilmelidir. Duvar dekorasyonu, zemin dekorasyonu, perde ve avize seçimi olmazsa olmaz etmenlerin arasında yer almaktadır. Mekâna göre duvar, zemin ve perde ve avize seçimlerinizi de doğru yapmalısınız. Ancak bu konuda daha doğru adımlar atabilmeniz adına, Asortie Mobilya olarak, ücretsiz iç mimarlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Satın aldığınız mobilyalarınız, hatta tercih ettiğiniz mobilyalar arasındaki uyum, yaşam alanınızın dekorasyonu, mobilyalarınızın konumlandırılmasına kadar ayrıntılı bir iç mimari hizmetini, siz değerli müşterilerimize tamamen ücretsiz olarak sağlıyoruz. Asortie ailesi olarak mükemmel mobilyaları sizlere sunarak, mükemmel yaşam alanları oluşturmayı çabalıyoruz. Şimdi lüks mobilyanızı seçip, evinize ve hayatınıza yeni bir soluk katmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.