İSRAİL FİLİSTİN SAVAŞI MOBİLYA İHRACATINDA ROTAYI DEĞİŞTİRDİ

Son günlerde dünya gündemine bomba gibi düşen ve her kesimi diken üstüne kalmaya zorlayan Filistin ve İsrail savaşı, askeri, sosyal ve siyasal sonuçlarının yanında ekonomik sonuçları ile de her kesimi ilgilendiren bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Türkiye’den bölgeye ihracat yapan birçok firmanın yakından takip ettiği savaşın seyrine karşı yeni önlemler alınması firmaların devamlılığı açısından önem arz ediyor. Çünkü şu an savaşın seyrini ve etki alanını kestirmek oldukça zor görünüyor.

Türkiye'nin önde gelen lüks mobilya üreticilerinden Asortie Mobilya, ortaya çıkan zorlu koşullara geliştirdiği yeni stratejiler ile, yeni pazarlar bularak ihracatını artırmaya kararlı.

Ortadoğu'daki savaşın etkileri, Türkiye'de mobilya ihracatında önemli bir değişikliğe neden oldu. Bu dönemde İsrail ve Ortadoğu bölgelerinden gelen mobilya talebi kısmen düşüş gösterse de Asortie Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erat, bu zorlu döneme karşı şirketin aldığı önlemleri ve yeni hedeflerini açıkladı.

 

Erat, Asortie Mobilya'nın ortaya çıkan zorluklara karşı direnç göstermek ve ihracatını sürdürmek amacıyla dijital reklam ve PR çalışmalarına önem verdiğini belirtti. Şirket, Avrupa, Amerika ve Afrika ülkelerinde yoğunlaşarak yeni pazarlar arayışına girdi. Erat, "İhracat stratejimizi yeniden şekillendiriyoruz. Ortadoğu'daki belirsizliklere karşı daha geniş bir coğrafyada varlık göstermeye odaklanıyoruz" dedi.

Bu stratejiler, Asortie Mobilya'nın farklı bölgeler için demografik ihtiyaçlara ve tüketici davranışlarına göre özelleştirilmiş reklam çalışmaları yapmasına olanak tanıdı. Yönetim Kurulu Başkanı Erat, şirketin geleceğe yönelik olarak daha geniş ve çeşitli pazarlarda büyüme hedeflediğini ifade etti.

Asortie Mobilya, lüks ve zarafetiyle tanınırken, yeni pazarlara açılma stratejisi ile bu değerleri daha geniş kitlelere taşımaya hazırlanıyor.

Bu stratejiler ve yeniliklerle Asortie Mobilya, Türkiye'nin mobilya ihracatındaki gücünü koruyarak geleceğe ilerliyor.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.