Pandemiye Rağmen İkinci Kez Yılın En İyi Mobilya Markası Seçildik!

Pandemiye Rağmen İkinci Kez Yılın En İyi Mobilya Markası Seçildik!

Sanat dünyası ve sektörde öne çıkan markaların da yer aldığı, Engelsiz Yaşam Vakfı’nın 11.’sini düzenlediği Yılın En İyileri Ödül Töreninde, Asortie Mobilya olarak  Yılın En İyi Mobilya Markası Seçildik!

Vertera ana sponsorluğunda Engelsiz Yaşam Vakfı’nın Pullman İstanbul Hotel’de gerçekleştirdiği Yılın En İyileri Ödül Töreni gerçekleştirildi. Ödül töreninde aralarında, İzzet Günay, Nevra Serezli, Çoşkun Sabah, Yılmaz Morgül, Hande Yener, Sinan Akçıl, Tamer Karadağlı, Volkan Severcan’ın da bulunduğu sanat dünyasından tanınan isimler de ödüllerini aldı. Yılın en iyileri ödül töreninde, mobilya kategorisinde, yılın en iyi mobilya markası olarak Asortie Mobilya seçildi.

“Yılın En İyi Mobilya Markası” ödülüne layık görülen markamız adına Asortie Mobilya Kurumsal İletişim Direktörü Gökay Yıldırım, ödülü teslim aldı. Ödül töreni sonrasında açıklama yapan Gökay Yıldırım, “Eşsiz yaşam alanları oluşturmak en önemli amaçlarımız arasında yer alıyor. Lüks mobilyalarımız ile değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına dokunuyoruz. Bu değerli gecede, Yılın En İyi Mobilya Markası seçilmek, yürüdüğümüz bu yolda bizim motivasyonumuzu arttıran en önemli etmenlerden birisi olacak. Pandemiye rağmen ikinci kez yılın en iyi mobilya markası seçildik. Bizi bu ödüle layık gören herkese teşekkür ediyor, tüm Asortie Mobilya ekibi adına ödülü almaktan gurur duyuyorum.” Dedi.

Yılın En İyileri 2020 Ödül Töreninde "Yılın En İyi Mobilya Markası" seçildiğimiz habere buradan ulaşabilirsiniz. 

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2021 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp