Lüks Onların Da Hakkı!
Lüks Onların Da Hakkı!

Lüks Onların Da Hakkı!

İnsanlığın ilk çağlarından itibaren hayvan dostlarımız yanı başımızda yer almaktadır, günümüzde yaşam alanlarımızda önemli bir yere sahip olan dostlarımız için Asortie Mobilya’daki onlar için özel olarak tasarlanmış kedi pufları ve köpek yataklar ile onların konforunu arttırmak mümkün. Evcil hayvanlarımız yetiştirme tarzımıza göre farklı kişilik özelliklerine sahip olsa da ortak özellikleri tıpkı insanlar gibi özel yaşam alanlarına sahip olup orayı sahiplenme istekleridir. Kedi ve köpeklerimize kedi evleri ya da köpek pufları ile onlara özgü bir yaşam alanı tahsis etmek mümkün olsa da, bunu gerçekleştirirken ev dekorasyonundan da ödün vermemek gerekiyor. Asortie Mobilya olarak genel prensiplerimiz doğrultusunda ev dekorasyonu göz önünde bulundurularak evin genel konseptine uygun tarzda doğal ahşaptan kedi ya da köpek mobilyaları üretiyoruz. Evinizin genel konsepti ister modern, ister country ya da klasik dekorasyon olsun hayvan mobilyası seçimi gerçekleştirirken, dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır.

Doğal Ahşap Kedi ve Köpeklerin Sağlığını Koruyor

Evimizin bir parçası ailemizin bir üyesi olan evcil hayvanlarımız için mobilya seçimi yaparken tıpkı kendimiz için mobilya seçimi yapar gibi kalite ve lüksü göz ardı etmeden seçim yapmak gerekiyor. Lüks onların da hakkı düşüncesiyle hareket ederek klasik dekorasyon ile dizayn edilmiş yaşam alanlarımızda klasik tarzda kedi ve köpek evleri tercih etmeniz gerekmektedir. Lüksün simgesi klasik tarz mobilyalar ahşap işçiliğinin nadide eserleri olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle sevimli dostlarımız için özel olarak hazırlanan doğal ahşaptan ve el işçiliğinin ürünü dekoratif puflar ve yataklar tercih edebilirsiniz. Sevimli dostunuz bir kediyse, kedilerin özgür ruhlu kişiliğine uygun olacak şekilde ahşap kedi pufu veya ahşap kedi oturağı tercih edebileceğiniz gibi kedi mobilyalarının seçimini yaparken diğer klasik mobilyalarınızla uyumlu renkte ve döşemede ürünler sizin için doğru tercih olacaktır. Eğer ki evcil hayvanınız köpek ise klasik tarzda köpek koltuğu ürünlerine yönelebilirsiniz bu doğrultuda dikkat etmeniz gereken nokta can dostunuzun kişisel özelliklerine bağlı tırmalama ya da kemirme eylemlerine karşı klasik mobilyanın doğal ahşap yapısının sağlığına bir sorun oluşturmuyor oluşudur. Evcil hayvanlarımız biz insanlara kıyasla daha hassas bir yapıda oldukları için, alerjik reaksiyonlar bünyelerine ağır hasarlar verebilmektedir. Bu nedenle lüksten uzak kalitesiz ürünler tercih etmek yerine, doğal ahşaptan üretilmiş klasik mobilyalar tercih ederek, kimyasal ve alerjik materyallerden onları tehlikeli hastalıklardan koruyabilirsiniz.

Elbette dekoratif olarak kedi ve köpek puflarında şıklık ön planda gibi gözükse de, bu ürünlerin fonksiyonel ve kolay temizlenebilir olması gerekmektedir. Hijyenik köpek ve kedi puflarının kullanımı ile sizin ve can dostunuzun sağlığı için büyük bir öneme sahiptir. Kedi ve köpek koltuk modellerinin yastık, minder ve yatak ürünlerinde kullanılan materyallerin antialerjik, leke tutmayan ve kolay temizlenen ve ya yıkanabilir kumaşlardan üretilmelidir. Döşeme kumaşlarının sevimli dostlarımızın karakteristik özelliklerine bağlı olarak tırmalama ve benzeri durumlarda yırtılmaya karşı dayanıklı olması ürünün yaşam ömrünü uzatan detaylardan biridir. Yırtılma ve yıpranma durumlarının önüne geçmek için döşemelerde iç astar kullanılan ürünlerin tercih edilmesi olası sorunlara çözüm oluşturacaktır. Olası kazaların önüne geçmek için puf ve yatakların su geçirmez özelliklere sahip yumuşak yüzey ve dokulu süngerlerle kaplı olması, can dostlarımızın konforunu arttıracaktır.

İster tek katlı kedi evleri, ister iki katlı köpek evi modellerini tercih edin, Asortie Mobilya tarafından can dostlarımızın sağlığı ve konforu en üst düzeyde tutularak el işçiliğiyle üretilmiş kedi ve köpek evleriyle şıklık ve lüksü onların hayatlarının bir parçası haline getirebilirsiniz.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.