DEKORASYONDA ROMANTİZM RÜZGARI ÇOK “ASORTİE” ESİYOR!

 

Yaşam mekânlarının dekorasyonunda romantizm yeniden moda. Eskiye nazaran daha klasik tasarımların tercih edildiği kombinasyonlarda altın ve gümüş varak uygulamaları ile zerafetin doruk noktasına ulaşıyor. Genellikle el oyması uygulamaların tercih edildiği mekânlarda eskiye dönüş çok hızlı oldu. Artık gençlerde evlerinin tasarımında da klasik mobilya ve aksesuarları tercih ediyor.

İhtişamlı ve göz alıcı mobilyalara sade ve yumuşak formlu klasik aksesuarlar ve açık tonlarda çiçekli tekstiller eşlik ediyor. Kendi içinde ölçülü bir kontrast yaratan bu stili evinizde uygulamayı tercih ediyorsanız işe öncelikle boyanızı yenilemekle başlayabilirsiniz. Krem, şampanya köpüğü ve bej tonları mobilya ve aksesuarların mekan içinde öne çıkmasını sağlayacağından bu tonlara yönelebilirsiniz. 

Yarım asırlık tecrübe ile yaşam mekanlarınıza uygun eşsiz tasarımlar üreten Asortie Mobilya, 2012 koleksiyonlarında romantizmi simgeleyen minik desenli kumaşlar ile klasik etkiyi vurgulayan iri desenli çiçekleri mükemmel bir şeklilde kombine etmiş. Bol drapeli klasik perdelere uyum sağlayan kenarları püsküllü oturma grupları ve dekoratif kırlentleri genellikle açık renkli kumaşlar ile uygulayan Asortie Klasik Mobilya, mekanların  daha ferah ve iç açıcı olmasını sağlayan tasarımları ile ön plana çıkıyor.

Şüphesiz evlerde en fazla dikkat çeken eşyalar, yemek odası ve otruma gruplarıdır. Misafirlerinizi ağırlarken kullandığınız bu takımların zarif ve ihtişamlı olması sizi bir adım daha ön plana çıkarıyor. Bu gerçeğin farkında olan Asortie Klasik Mobilya, yemek odalarında ve koltuk takımlarında altın ve gümüş yaldızın zenginliğini ön planda tutuyor.

KLASİK MOBİLYALAR ASORTİE İLE ARTIK DAHA KONFORLU VE RAHAT

Önceden konforu ve rahatlığı ön planda tutanlar modern, ihtişamı ve zerafeti ön planda tutanlar ise klasik mobilyaları tercih ediyordu. Asortie Klasik Mobilya, tasarladığı ürünlerde modern mobilyanın rahatlığı ile klasik mobilyanın şıklığını ve ihtişamını mükemmel biçimde kombine etmiş.

Tasarımlarını doğru ve ölçülü aksesuarlar ile pekiştiren Asortie Mobilya, müşterilerine yemek odası, yatak odası, koltuk takımı gibi ev mobilyaları yanında, mutfak, banyo, ofis mobilyası ve özel tasarım ürünler de sunuyor. Seri üretimden daha çok müşterilerinin yaşam mekânlarına uygun özel tasarımlara imza atan Asortie Mobilya, Masko Mobilya Kenti 4B Blokta bulunan 1200 metrekarelik showroomunda özel tasarımlarını müşterilerin beğenisine sunuyor.

Tüm Haberler
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2024 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.